Jakie wybrać komunijne dekoracje?

Wybierzmy jeden styl komunijnego przyjęcia…

W zasadzie to nie ma niczego gorszego, a niżeli bałagan stylistyczny. Jest on tylko w jednym przypadku usprawiedliwiony. Jaki to przypadek? Jest to przypadek kiedy panujemy nad nim. Jednak taki eklektyzm kolorów oraz form w ogóle nie jest łatwą sprawą. Zatem gdy nie podejmujemy współpracy z żadnym dekoratorem, to powinniśmy postawić na wyłącznie jeden styl. Ułatwi to nam (i to bardzo) postawienie na dane dekoracje komunijne. Może to przecież być przyjęcie eleganckie czy też letnie garden party lub biesiada wiejska. A może ochotę mamy na dobrą zabawę jak w przypadku imprezy urodzinowej? Wziąć zatem musimy pod uwagę wszelkie upodobania naszego dziecka. Jest to przecież jego jakże ważne święto.

A jaki motyw przewodni wybierzemy?

Możemy tak naprawdę zdecydować się na kwiatowe motywy. Może to być stokrotka czy też róża, która dominowała będzie w stylu dekoracji. Możemy także postarać się o motyw subtelnej koronki czy też kolorowej kratki. Wzór ten przewijać się powinien we wszystkim elementach dekoracyjnych komunijnych. Jednak całości także nie może zdominować. Warto także pomyśleć o spójnej kolorystyce. Musimy zdecydować czy pozostajemy przy bieli czy też czy ją łączymy z kolorowym akcentem. Możemy się także zdecydować na błękit czy też róż w głównej roli. Samych kombinacji jest naprawdę wiele. Zanim zaczniemy w odcieniach mieszać, to możemy stworzyć paletę kolorów, które nam najbardziej odpowiadają.

Więcej komunijnych dekoracji znajdziecie na https://happenings.pl/dekoracje-na-komunie

2 Komentarze

  1. Dzięki za polecenie sklepu internetowego z dekoracjami na komunię. Rzeczywiście mają tam szeroki wybór, więc jestem zdecydowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*